VÅR PERSONAL

Kundpartners personal är motiverad, servicebenägen och kompetent. Vi tillämpar individuell lönesättning i ett lokalt förhandlar avtal. Vi arbetar ständigt med kompetens-, service- och ledarutveckling för att personalen ska trivas och aktivt bidra till att utveckla servicenivån. All vår personal har befogenhet att sälja och anpassa tjänsteutbudet efter ändrade behov och önskemål hos kund. Vår personalpolicy hjälper oss att uppfattas som en attraktiv arbetsplats.

I policyn står det att personalen ska:

» känna sig duktig, viktig och delaktig.
» känna till, acceptera och arbeta efter mål.
» känna till värderingar och regler.
» kunna påverka sin arbetssituation.
» uppfatta organisationen som tydlig och känd.
» få möjlighet till vidareutbildning
» ha tillgång till behövlig information.
» vara en del av en organisation där alla är välutbildade.

Marine Serrano
Verksamhetsledare
Gbg/Halland
0736-872060
marine@kundpartner.se

Reneé Hermansson
Verksamhetsledare
Skåne Nordväst
0707-397540
renee@kundpartner.se

Susanne Johansson
Verksamhetsledare
Verksamhetsledare Skåne Öst och Stockholm, Kvalitetsansvarig
0739-607742
susanne@kundpartner.se

Patrik Pettersson
Verksamhetsledare Skåne Öst
0707-630402
patrik@kundpartner.se

Tommy Brynningsen
Verksamhetsledare Skåne Sydväst
0707-688301
tommy@kundpartner.se

Classe Widén
Säljare
0709-559745
classe@kundpartner.se

Therese Bergström
Verksamhetsledare
Skåne Nordväst
0768-479666
therese@kundpartner.se

Mona Randau
Ekonomi/Admin
0704-208179
mona@kundpartner.se

Matilda Schultz
Ekonomi/Admin
0731-790921
matilda@kundpartner.se

Roy Lindqvist
Vice vd
0707-470830
roy@kundpartner.se

Peter Rehnström
Vd
0707-333743
peter@kundpartner.se